Netflix oyun kütüphanesini genişletiyor! İşte gelen yeni oyunlar!

Dijital film ve belgesel içerik platformu olan Netflix, bildiğiniz gibi artık oyun sektöründe de faaliyet gösteriyor. Netflix aboneleri, platformun kütüphanesinde yer alan oyunları ücretsiz şekilde indirebiliyor.

Son gelişmeler ise şirketin oyun kütüphanesini genişleteceğini bizlere gösteriyor. Yeni gelecek olan oyunlardan en iddialısı ise popüler dizi La Casa de Papel’in oyun versiyonu olan Money Heist. Diziden tanıdığımız karakterleri interaktif şekilde yönlendirdiğimiz oyun, Aralık ayında Netflix kütüphanesine katılacak.

Netflix oyun kütüphanesini genişletiyor! İşte gelen yeni oyunlar!

Netflix’e eklenecek olan bir diğer oyun ise Shadow and Bone dizisinin oyunu olacak. Bu oyun için beklemeye ise gerek yok. Netflix aboneleri, anlık olarak söz konusu yapımı indirebilirler. Ancak bu oyunda Money Heist gibi bir interaktif yönlendirmenin olmayacağını söylemekte fayda var.

Netflix oyun kütüphanesine eklenecek olan oyunlar bunlarla da sınırlı değil. Kullanıcılar, yakın zamanda Chicken Run: Eggstraction isimli oyunu da mobilden indirip oynayabilecekler. Ancak bu oyun için henüz herhangi bir tarih ortaya çıkmış değil. Şirketin oyun havuzuna ekleyeceği diğer oyunların ise The Dragon Prince: Xadia, Hades, Braid, Katana Zero ve Death’s Door olduğunu söyleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x