Yunus Günçe Her Fırsatta Ti’ye Aldığı Ahmet Hakan Tarafından Engellenince Olanlar Oldu

Oyuncu Yunus Günçe son dönemlerde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Bulduğu her fırsatta Ahmet Hakan’ı ti’ye alan Günçe’nin son paylaşımları dikkat çekti. Ahmet Hakan’ın kendinisi sosyal medyadan engellediğini açıklayan Günçe’nin ”Küstün mü çen bana?” ifadesi kırdı geçirdi.

Siyaset gündeminin en hareketli zamanlarını yaşadığımız günlerde Ahmet Hakan’ın yorumları oldukça konuşuluyor.

Gündemden bir türlü düşmek bilmek Ahmet Hakan’ın tepki çeken yorum ve açıklamaları her fırsatta Yunus Günçe’nin diline düşüyor biliyorsunuz ki.

Belki hatırlarsınız, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler yüzünden enkaza dönen şehirlerde yüreklerimizi dağlayan çalışmaların tam gaz sürdüğü günlerde “Olumsuzluklar az aslında, sadece can sıkıcı oldukları için bize fazla geliyor. Olumlu taraflarımız daha fazla. Genel hava bu yönde, diğer söylenenler hava civa, aldırış etmeyin” ifadelerini kullanmıştı Ahmet Hakan.

Hakan’ın bu yorumu karşısında adeta deliye dönen Günçe “Sen en son ne zaman utandın? Umarım bir yerde karşılaşmayız seninle!” ifadeleriyle çok sert çıkmıştı.

Ahmet Hakan’ın Enver Aysever’e hakaret davası açması hakkında bir paylaşım yapan Günçe gülerek çektiği videoda Ahmet Hakan’ı ti’ye almıştı.

Eğer izlemeyenleriniz varsa diye bunu da böyle bırakalım ?

Twitter hesabında yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan Günçe son paylaşımıyla dikkat çekti.

Ahmet Hakan’ın kendisini Twitter üzerinden engellediğini açıklayan oyuncu paylaşımına eklediği ”Ay çen beni engelledin mi çen? Çen beni sevmiyomuçun çen? Küstün mü çen bana?” notuyla gündem oldu.

Hakan’dan gelen engel ile karşılaşan Günçe arka arkaya paylaşım yapmaya devam etti.

Sosyal medya üzerinden eşine destek veren Işık Selin Günçe ise Ahmet Hakan’ın Millet İttifakı adayının açıklandığı gün canlı yayında söylediklerine değindirme yaptı.

Yunus Günçe’nin eşinin bahsettiği olay da şöyle oldu ?

Yunus Günçe’den daha fazla Ahmet Hakan ile ilgili paylaşım gelecek gibi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir