MHP’li Feti Yıldız, CHP’li büyükşehir belediyelerini hedef aldı: Yasa dışı örgütlerin işgalinden kurtaracağız

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, CHP’li büyükşehir belediyelerini hedef alarak “işgal altında” nitelendirmesi yaptı. Yıldız, “Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin Büyükşehir Belediyelerini talandan, yağmadan yasa dışı örgütlerin işgal ve paylaşımından kurtaracağız” dedi.

MHP Kocaeli İl Başkanlığının 14. Olağan Kongresi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, CHP’nin yönetimindeki belediyeleri ‘yasa dışı örgütlerin işgali altında’ diye nitelendirdi.

MHP Bilgi hesabından paylaşılan TürkGün sitesindeki habere göre, Yıldız, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin merkezinde sadece millet egemenliği ve demokratik değerlerin bulunduğunu öne sürerek şunları söyledi:

“Yerelde iktidar, ülkede istikrar için Cumhur İttifakı olarak, Milliyetçi Hareket Partisi olarak gecemizi gündüzümüze katacağız. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin Büyükşehir Belediyelerini talandan, yağmadan yasa dışı örgütlerin işgal ve paylaşımından kurtaracağız.”

Yıldız’ın konuşmasının bir bölümü de şöyle:

Yıldız: Dönmeler, devşirmeler, şarlatanlar, sahtekarlar, siyasi fırıldaklar, bölücüler…

“Anayasa ile güvence altında bulunan cumhuriyetin temel nitelikleri, milli ve üniter devlet yapımız, Türk milli kimliği, demokratik rejim ve temel insan hakları gibi değerler sistemin Cumhur İttifakının kırmızı çizgileridir.

Her alanda yaralar sarılmakta olup, imar ve ihya süreci kesintiye uğramadan devam edecektir.

Toplumun beklentisi olan birçok yapısal düzenleme hayata geçirilmiştir.

Vatandaşlarımız, tercihini Türkiye Yüzyıl’ından yana kullanmıştır.

Kamuoyu şirketlerince sipariş üzerine masa başında yazılan rakamlar, manipülasyon için dolaşıma sokulan yalan haberler, çarpıtılmış bilgiler, sahte içerikler, aktif bir azınlık eliyle ülkemize, devletimize sürekli iftira ediliyor.

Dönmeler, devşirmeler, şarlatanlar, sahtekarlar, siyasi fırıldaklar, mandacılar, bölücüler, bilimum Türk-İslam düşmanları küresel emperyalizmle güç birliği yapmış, derin Amerika ile silah çatmış, sonunda hepsi birden bozguna uğramış, ihanetin her çeşidinin bulunduğu itiraflar, suçlamalar başlamıştır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x