ChatGPT ilk on yakışıklı Türk ünlüyü açıkladı

Popüler yapay zekâ aracı ChatGPT’nin her konuya bir yanıtı muhakkak var. ChatGPT bizler için 10 yakışıklı Türk ünlüleri sıraladı.

KIVANÇ TATLITUĞ

Yapay zekanın yaptığı yakışıklılık sırasına göre ilk sırada Kıvanç Tatlıtuğ yer almakta. Kıvanç Tatlıtuğ Aşkı Memnu dizisindeki ‘Behlül’ rolü ile hafızalara kazındı.

BURAK ÖZÇİVİT

İkinci sırada ise Çalıkuşu dizindeki ‘Kamran’ karakteri ‘Küçük Sırlar’ dizisinin ‘Çeto’su Burak Özçivit var.

ÇAĞATAY ULUSOY

Mankenlikle başlayan daha sonra Adını Feriha Koydum dizisinin yakışıklı zengini ‘Emir Sarrafoğlu’ karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy üçüncü sırada.

ENGİN AKYÜREK

Bir dönemin popüler dizilerinden olan ‘Yabancı Damat’ın Kadir’i, Fatmagül’ün suçu ne? dizisinin sevilen karakterlerinden Engin Akyürek dördüncü sırada.

BARIŞ ARDUÇ

Yakışıklı ve kaslarıyla genç kızların sevgilisi ‘Kiralık Aşk’ dizisinin başrolü Barış Arduç yapay zekaya göre beşinci sırada.

KENAN İMİRZALIOĞLU

Yapay zekaya göre altıncı sırada ‘Ezel Bayraktar’ karakterine hayat veren Kenan İmirzalıoğlu var.

TOLGA SARITAŞ

Adını ilk olarak gençlik dizisi ‘Güneşin Kızları’nda duyuran Tolga Sarıtaş mavi gözleri ve sarı saçlarıyla yapay zekanın en yakışıklılar listesinde yedinci sırada yer alıyor.

KEREM BÜRSİN

Amerika’da yaşarken oyunculuk için Türkiye’ye gelen Kerem Bürsin yapay zekanın en gözde yakışıklılar listesinde sekizinci sırada.

CEM YILMAZ

Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz en yakışıklılar listesine dokuzuncu sıradan giriyor.

SERKAN ÇAYOĞLU

Modellikle başlayan kariyeri ‘Kiraz Mevsimi’ dizisiyle devam eden yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu yapay zekanın seçkileri arasında onuncu sırada yer almakta.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x